nr 467 4165
Stop
1-par Rörstrand 1800-tal (1st med skador"+ uppläggningsfat "Snäcka" Gustafsberg, längd: 32
Utrop: |
300 kr |
Såld: |
450 kr |
måndag 14 maj 2007 kl 16:14:57
Tid |
Kund |
Bud |
14/5 15:25:35
400 kr
14/5 16:07:31